20 Kasım 2014 Perşembe

Winmau 1006 Trina Gulliver Dart Değerlendirmesi

9 defa dünya şampiyonu olan ve MBE ödülü alan ilk kadın oyuncu olan Trina Gulliver'in kullnadığı dartlardır. %86 tungsten karışımdan oluşan bu oklar, oldukça profesyönel olup aynı zamanda mükemmel bir tasarıma sahiptir. Hem profesyönel bir dart arıyan hemde tarzından vazgeçmiyen oyuncular için göz önünde bulundurulması gereken bir darttır.

Dünya kadınlar profesyönel dart şampıyonasının vazgeçilmez favorilerinden olan Trina Gulliver 1969 İngiltere doğumlu olup, profesyönel bir dart oyuncusudur. Lakabı 'Golden Girl' yani altın kız olan bayan Gulliver dart markalarının önde gelen firmalarından winmaunun sponsorlugunu 10 yıldan beri almış olup 2003 de BBC tarafından Midlands Spor Kişiliği olarak ilan edilmiştir. 

Düz bir tasarıma sahim olan Winmau 1006 Trina Gulliver tasarımlı dartların üzerinde kontrolü arttırmak için oyuklar bulunktadır. Bu oyukların yüzeyde kalan kısımları altın renginde süslenmiş olup dartlara oldukça zengin bir görünüm kazandırmıştır. Dartların elde tutulduğunda verdiği his oldukça iyidir ve uçuş esnasında herhangi bir sapma göstermemektedir. Oldukça profesyönel olarak yüksek kalite malzemelerle hazırlanan bu dartlar, ileri seviyede oyunculara hitap ettiği kadar, dart oyununda ilerlemek isteyen oyuncular içinde iyi bir tercih olabilir.

Dart seti içinde 3 adet yüksek kalite dart gövdesi, Trina Gulliver imzalı flightları, yüksek dayanıklı naylon shaftı, ok ucu korucuylarıyla ve sert plastikten tasarlanmış kutusunda tam takım olarak, herşeyiyle birlikte gelmektedir. Bu dart ile ilgili olarak ayrıntılı resimleri aşağıda görebilir ve isterseniz videosunu izleyebilirsiniz. Bu dartı internetten satın almanızı tavsiye ederiz.  23, 25 ve 27 gramlık seçeknekli olan bu dartları internetten alabilirsiniz.

Winmau 1006 Trina Gulliver dart oku özellikleri:  
Agırlık: 23, 25, 27 gr seçenekleri mevcuttur
Tutma Yeri: %85 Tungsten alaşım
Şaft: Naylon Şaft
Uzunluk:
En: 
 Satış Fiyatı:$
Nereden Alınır: Buraya tıklayarak Amazondan sipariş verebilirsiniz

0 comments:

Yorum Gönder

Winmau Dart Türkiye Blog sayfasına hoşgeldiniz, blogumuzda profesyönel dart oyuncuları için hazırlanmış dart oklarının incelemesini bulabilir, dart oyunu hakkında bilgi sahibi olabilir ve isterneniz dart oku satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulamadığınız dart oklarını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz İletişim: winmaudart@hotmail.com