20 Kasım 2014 Perşembe

Winmau 1051 Mark Webster Dart Oku Değerlendirmesi

Winmau 1070 Mark Webster dart okları %90 Tungsten alaşımlı olup plastik şaft ile birlikte kullanılmaktadır. Mark Webster  ile özdeşleşmiş olan bu dart oldukça profesyönel ve kaliteli bir darttır.  El yapımı olan bu dartlar profesyönel seviyede oyunlar için hataya yer vermiyecek şekilde tasarlanmıştır. 21, 23 ve 25 gram seçekneleri mevcutttur. 1983 Dogumlu olan Mark için hazırlanan bu oklar mükemmel kalitede üretilmiştir ve hem profesyönel oyuncular için hemde oyununu bir kademe ilerletmek isteyen amatörler için oldukça uygundur.

Dartlara ilk bakıldığına oldukça düz olan yapısı göze batmaktadır, bunun sebebinin Markın solak bir oyuncu olduğu söylensede, bu durum bilimsellikten tamamen uzak bir durumdur. Su damlası şeklindeki çoğu pupuler dartın aksine düz olan bu dartların, tasarımdan kaynaklı herhangi bir dezavantajı bulunmamaktadır. Dart oyuncusunun tercihiyle alakalı olan bu durum, herkes için farklılık göstermektedir. Baştan sona düz bir biçinde ileylen dartın gövdesi, tutumu arttırmak, dolayısıyla kontrolü kolaylaştırmak için düzenli aralıklarla oyuklarla işlenmiş ve en sonunda markında sembolü olan örümcek işlenerek şık bir tasarım yaratılmıştır. Dartların ince yapısından dolayı triple 20 ye yapılan atışlarda, dartların birbirine çarparak maksimumun sayı alınmasını engeller bir hal almasının önüne geçmiş olan bir tasarımdır.

Dart seti içinde 3 adet yüksek kalite dart gövdesi, Mark Webster imzalı flightları, yüksek dayanıklı naylon shaftı, ok ucu korucuylarıyla ve sert plastikten tasarlanmış kutusunda tam takım olarak, herşeyiyle birlikte gelmektedir. Bu dart ile ilgili olarak ayrıntılı resimleri aşağıda görebilir ve isterseniz videosunu izleyebilirsiniz. Bu dartı internetten satın almanızı tavsiye ederiz.  21, 23 ve 25 gramlık seçeknekli olan bu dartları internetten alabilirsiniz.

Winmau 1004 Mark Webster dart oku özellikleri:
Agırlık: 21, 23, 25 gr seçenekleri mevcuttur
Tutma Yeri: %90 Tungsten alaşım
Şaft: Naylon Şaft
Uzunluk: 51.00 mm
En: 6.40 mm
Satış Fiyatı:46$
Nereden Alınır: Buraya tıklayarak Amazondan sipariş verebilirsiniz

Winmau 1004 Mark Webster dart inceleme videosu:0 comments:

Yorum Gönder

Winmau Dart Türkiye Blog sayfasına hoşgeldiniz, blogumuzda profesyönel dart oyuncuları için hazırlanmış dart oklarının incelemesini bulabilir, dart oyunu hakkında bilgi sahibi olabilir ve isterneniz dart oku satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulamadığınız dart oklarını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz İletişim: winmaudart@hotmail.com