21 Kasım 2014 Cuma

Winmau 1061 Dennis Priestley Dart İncelemesi

Winmau 1061 Dennis Priestley dart okları %90 tungsten alaşımlı olup, Dennis tarafından imzalıdır. Kendisi bu dart okları ile bir çok şampiyonaya katılmış ve inanılmaz başarılara imza atmıştır. Bu başarılarının arasında en çok göze çarpan iki kere kazandığı dünya dart şampiyonasıdır. 24, 26 ve 28 gramlık seçenekleri olan bu dartın sadece Dennis için özel olarak üretilmiş 17 gramlık vardır ve oyuncumuz bu okları kullanmaktadır. 

Tamamiyle profesyönelce ve profesyönel kullanıma yönelik olarak tasarlaan bu dark okları, bir oyuncunun oklardan beklediği performansı fazlasıyla karşılıyacaktır.  Winmau 1061 Dennin Priestley okları profesyönel kullanım için tararlanmasına rağmen şıklığından ve tarzından ödün vermeyen bir yapıya sahiptir.  Oklar uç kısmında kalın olup hafif bombe kazandıktan sonra sonlara doğru incelmektedir.  Üzerinde bulunan 8 çıkıntı tutuşu artırmasının yanında oyuncunun kontrolünede katkı sağlamaktadır. En son kısımda ise kırmızı platiktikten üretilmiş yüksek kalite bir şaft ile tamamlanmıştır. Güzel tasarımın üstüne birazda ışıltı isteyen dartçılar için gövde kısmı altın sarısı olarak tasarlanmıştır.   Gövdenin üzerine Dennin'in lakabı olan "The Menace" (Baş Belası) lazerle kazınmıştır.

Dart seti içinde 3 adet yüksek kalite dart gövdesi, Deennis "The Menace" Priestley imzalı flightları, yüksek dayanıklı naylon shaftı, ok ucu korucuylarıyla ve sert plastikten tasarlanmış kutusunda tam takım olarak, herşeyiyle birlikte gelmektedir. Bu dart ile ilgili olarak ayrıntılı resimleri aşağıda görebilir ve isterseniz videosunu izleyebilirsiniz. Bu dartı internetten satın almanızı tavsiye ederiz.  24 ve 28 gramlık seçeknekli olan bu dartları internetten alabilirsiniz. (Not: Andy Fordham 26 gram olanları kullanmaktadır)

Winmau 1061 Dennis "The Menace" Priestley dart oku özellikleri:
Agırlık: 24, 26, 28 gr seçenekleri mevcuttur
Tutma Yeri: %90 Tungsten alaşım
Şaft: Naylon Şaft
Uzunluk: 51.10 mm
En: 6.20 mm
Satış Fiyatı:55$
Nereden Alınır: Buraya tıklayarak Amazondan sipariş verebilirsiniz

0 comments:

Yorum Gönder

Winmau Dart Türkiye Blog sayfasına hoşgeldiniz, blogumuzda profesyönel dart oyuncuları için hazırlanmış dart oklarının incelemesini bulabilir, dart oyunu hakkında bilgi sahibi olabilir ve isterneniz dart oku satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulamadığınız dart oklarını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz İletişim: winmaudart@hotmail.com